Zbožňujete masáže a péči nejen o vaše tělo, ale také o vlasy a obličej?
Užijte si maximální relaxaci pro vaše vlasy, tělo i duši.

Kadeřnice aplikuje kúru na vlasy

co je to vlasové spa?

V dnešní době spěchu a vypětí jsem se rozhodla, že bych chtěla spojit své vědomosti ohledně vlasů a vlasové pokožky s relaxací. Napadlo mě tedy vytvořit vlasové spa. Jedná se o wellness službu, která během 1,5 hodiny zrelaxuje vaši mysl a dá tu nejlepší péči vaší pokožce hlavy a vlasům.

Dopřejte si čas pro sebe a zbavte se přebytečného stresu. Naše vlasové spa je ideálním řešením, jelikož kombinuje ošetření vlasů a vlasové pokožky s ajurvédskou masáží šíje, hlavy, krku a obličeje. Ajurvédská masáž hlavy uvolní celý nervový systém a pomůže odvést toxiny z těla. Zlepšuje a podporuje růst vlasů a zvyšuje výkon mysli. Celkově fyzicky a psychicky zharmonizuje celý organismus.

Naše vlasové spa procedury jsou přizpůsobeny potřebám vašich vlasů a nabízejí hloubkovou péči. Pracujeme s japonskou značkou Shu Uemura Art of Hair, která spojuje úctu k tradicím, znalosti přírodních ingrediencí a vnitřní rovnováhu člověka. Užijte si relaxaci a péči o vlasy a pokožku hlavy v příjemném prostředí našeho salonu.

jak to probíhá?

Nahlásíte se na recepci v našem salonu Vlasy od Markéty a následně vás doprovodíme do speciálně vytvořené místnosti určené pouze pro vlasové spa s příjemnou atmosférou a relaxační hudbou, kde okamžitě zapomenete na všechny starosti a oddáte se naprostému uvolnění a relaxaci. Celý rituál trvá přibližně 1,5 až 2 hodiny, čas se odvíjí od délky a hustoty vlasů (foukání vlasů). Co je ale jisté, že bez ohledu na vlasy všichni kteří navštíví vlasové spa zažijí stejně dlouhou masáž a péči o vlasy a vlasovou pokožku (60 min.).

Konzultace

9

Vhodná kúra

9

Dokonalé vlasy

KROK 1: KONZULTACE

Nejprve s vámi prokonzultujeme vaši vlasovou rutinu a problematiku vlasu (mastící se vlasy, vypadávání, problematická vlasová pokožka atd.), abychom vybrali správnou kosmetiku přizpůsobenou potřebám vašich vlasů.

KROK 2: AJURVÉDSKÁ MASÁŽ

Poté provedeme uvolňující a relaxační ajurvédskou masáž šíje, krku, hlavy a obličeje.

KROK 3: ČIŠTĚNÍ VLASŮ

Následně vlasy a vlasovou pokožku vyčistíme jemným peelingem a připravíme je tak na ošetření uzpůsobené vám na míru.

KROK 4: OŠETŘENÍ NA MÍRU

Poté vlasy umyjeme a ošetříme vhodnou vlasovou kosmetikou (vybráno podle stavu vlasu a vlasové pokožky).

KROK 5: VYFOUKÁNÍ A STYLING

Rituál zakončíme vyfoukáním vlasů a stylingem, ať můžete pokračovat ve svých denních povinnostech bez toho, aniž byste se museli „stydět“ za mastné vlasy po masáži. Po celou dobu se o vás stará pouze jedna osoba.

Odcházíte s vlasy v dokonalé kondici a pocitem absolutního odpočinku.

Naše vlasové spa v Brně spojuje ajurvédskou masáž s odbornou péčí o vaše vlasy a pokožku hlavy, vše přizpůsobené potřebám vašich vlasů. Používáme produkty vyrobené převážně z přírodních zdrojů a pracujeme s japonskou značkou Shu Uemura Art of Hair. Jedná se o značku, která spojuje úctu k tradicím, znalosti přírodních ingrediencí a vnitřní rovnováhu člověka.

Prosím, přicházejte max. 10 minut před svým termínem a nahlaste se na recepci salonu Vlasy od Markéty, kadeřník si vás v salonu vyzvedne a odvede vás na Vlasové spa.

Děkujeme za respektování.

Ceny jsou platné od 1.1.2024 a jsou včetně DPH 21%

Jak to u nás vypadá?